Banner

 

 

 

 

 

 
 

 

 

 

1- Basında Biz: Şehrin güzellik mimarından hayatınızı kolaylaştıracak yepyeni bir hizmet daha.

 31.10.2014 tarihli haber: http://www.ereglihaberleri.com/index.htm/rss/item/26971-hayatiniz-renklenecek.html

 Zengin ürün yelpazesi ile kaliteli işlerin mimarı, çözüm ortağınız Murat Yapı, internet ortamında da fark yaratacağa benziyor.
Yaşam alanlarınızın daha konforlu olması için gerekli tüm donanıma sahip Murat Yapı, müşterilerine daha kaliteli hizmet sunmak adına yeni internet sitesi ile sizlerle.
 
Murat Yapı olarak tek hedefimiz, “müşterilerimize iyiyi değil en iyiyi, zamanında kaliteli ve güvenilir şekilde ulaştırmaktır” diyen Murat Tuncay, güler yüzü, kalite anlayışı, uzmanlığı ve çalışma disiplini ile, müşterilerinin birlikte çalışmaktan memnuniyet duyacağı saygın bir kuruluş olarak Ereğli’de çalışmalarına devam ediyor.
 
Murat Tuncay, “yapmış olduğumuz çalışmalarda, projenin başından sonuna kadar en kaliteli markalarla çalışmaktayız. Daima kaliteli ve çevre dostu ürünler üretmek ve sunmak, ürün yelpazemizin güncelliğine önem vermek, aynı zamanda kalitemizin sürekliliğini sağlamak, müşterilerimizin her ihtiyacını zamanında ve müşteri memnuniyeti ilkesine dayanarak çözmek temel felsefemizdir” dedi.
 

2- Basında Biz: Ereğli’nin Çehresini Değiştiriyor

 

Bir şehri güzel gösteren en önemli unsurlarından birisi de binalarının bakımlı olmasıdır.

Şehrimizin imaj uzmanı Murat Yapı; www.ereglihaberleri.com ‘ a yapmış olduğu açıklamada, “bir şehri güzel gösteren en önemli unsurlarından birisi de binalarının bakımlı olmasıdır” dedi.

Yapmış olduğu birçok çalışmayla adından söz ettiren Murat Yapı’nın sahibi Murat Tuncay; “kişilerin olduğu kadar binalarında bakıma ihtiyacı var. Biz de bu ihtiyaç için varız” dedi.

Eski Kasaphane Caddesi üzerinde bulunan işletmesinde çalışmalarına devam eden Murat Yapı’nın bitirmiş olduğu çalışmalarından bazılarını sizlerle paylaşıyoruz.

 

3- Basında Biz: 04 Eylül 2014 Erhaber